Wie is de slimste mens van WTC De Hellen?

Wanneer?
Op vrijdag 10 februari 2023 vindt, in het kader van het 40-jarig bestaan van de club, de 1e editie van uitgestelde De Hellen Jubileumquiz plaats. Een quiz over de club en de leden zelf!

Wie-Wat-Waar-Waarom
Weet jij bijvoorbeeld wie een banaan uit de handen van Maarten Scholtze plukte en op at tijdens Parijs-Goirle? Wie de sponsor van de enige echte WTC De Hellen bus zou worden? Waar de eerste tweedaagse naar toe ging? En wat weet je over de routes die we fietsen, over de roemrijke geschiedenis van onze club en over de mensen die voor, achter en naast je fietsen?

  Slimste
Word jij de slimste mens van WTC De Hellen? In verschillende rondes zullen in diverse categorieën open en meerkeuzevragen worden gesteld die je in koppels zult beantwoorden. Een relatief ‘jong’ lid zal daarbij gekoppeld worden aan een ‘ouder’ lid. Daarnaast zullen er tijdens deze avond één of meerdere verrassingsactiviteiten plaatsvinden.

Winnaar
In een finaleronde wordt duidelijk wie de winnaar en daarmee slimste mens van onze club is.

Aanmelden
Zorg ervoor dat je bij dit nu al legendarische evenement bent en schrijf je meteen in via deze inschrijflink.
up