Kort verslag van de evenementencommissie

Door: de evenementencommissie
 
Donderdag, 10 juli 2014
 
Halverwege het fietsseizoen hebben we al weer enkele activiteiten gehad van de evenementenkalender.
joomplu:1479Op zondag 1 juni hebben we voor de 2e keer een Ladies Day georganiseerd.
Rond de klok van negen verzamelden twintig dames bij Eetcafé Mozes. Vijf dames van WTC de Hellen en 15 dames van buiten onze vereniging. Uiteraard werden eerst de regels van het rijden in een groep uitgelegd.

joomplu:1480Klaar voor de mooie rit van 60 km. Alle dames konden het tempo prima volgen. Halverwege hebben we gepauzeerd bij Schuttershof in Esbeek en hebben de dames genoten van een kopje thee/koffie met een lekker appelpuntje.

 

  joomplu:1481Na afloop nog gezellig bij Mozes iets gedronken.

Ondertussen zijn er vier dames lid geworden en rijden we op dinsdag- en donderdagavond met een 27-groep zodat deze dames makkelijk kunnen aansluiten bij onze vereniging. Al met al een geslaagde dag dus en zeker voor herhaling vatbaar.

joomplu:1478Woensdag 2 juli hebben we in de loods bij Rings met 70 personen gekeken naar de film "De Nieuwe Helden" Een zeer gezellig en geslaagde avond.
De volgende activiteit is op zaterdag 23 augustus, onze jaarlijks drukbezochte barbecue. Dit jaar in de tuin van Jos en Corry Coppelmans.

up