Wieler Toer Club De Hellen ontwikkel

Inlogformulier

Nieuws 2014

Fantastische opbrengst fietsestaffette t.b.v. Ons Glazen Huis!

Door: Hans Hermans
Foto's: Diversen

 
Zondag, 21 december 2014
 

joomplu:1519


Van vrijdagavond 19 december 20.00 uur tot zaterdag 20 december 20.00 uur hebben 50 leden van WTC de Hellen zich in het zweet gewerkt voor het goede doel.
 

Voor iedereen toegankelijk
De deelnemers aan dit mooie evenement bestond uit een bont gezelschap. Jong, oud, man en vrouw heeft sportief geparticipeerd. Zo werd 'good old' Cor Vermeer geflankeerd door twee 16 jarige Benjamins van onze vereniging.

Cor, Lina en Marc 

Nachtelijke verzorging
Vanuit de organisatie van Ons Glazen Huis was de nachtelijke verzorging goed op orde. De tent werd tegen de kou afgesloten. De DJ's van Ons Glazen Huis verzorgde de muzikale omlijsting, waarbij de deelnemers hun persoonlijke muziekvoorkeur konden doorgeven. En last but not least zijn de activiteiten gedurende de nacht vrijwel non stop te volgen geweest via de live stream van Ons Glazen Huis.

WTC op de livestream

 

Geweldige opbrengst!
Door eenieder zijn geweldige bijdrage heeft WTC de Hellen uiteindelijk een heel mooie bedrag bij elkaar weten te sprokkelen, te weten:

€3949,=


Hiervoor hebben diverse bedrijven uit ons midden een behoorlijke bijdrage geleverd in de vorm van materiaal (Rings Specialized Concept Store en Louis Spapens) of geld (Civil Support en Sinis). Hiervoor uiteraard onze grote dank. Daarnaast hebben ook leden individueel hun bijdrage geleverd. Bedragen van groot (soms honderden euros) tot klein hebben geleid tot dit mooie resultaat.
Uiteindelijk heeft onze voorzitter Karin Lokers uit naam van onze vereniging op zaterdagavond rond 20.00 uur de cheque overhandigd aan de 4 dj's in Ons Glazen Huis. Een 'kippenvelmoment' volgens één van de dj's.
 

Overhandiging cheque


Volgend jaar weer?
De organisatie gaat, zoals dat heet, 'evalueren'. Ons is het heel goed bevallen. Uit de signalen van de aanwezigen blijkt dat het ook jullie goed bevallen is. Het ziet er dus naar uit dat WTC de Hellen ook een editie 2015 zal gaan organiseren, met hopelijk weer net zo veel enthousiaste en sportieve deelnemers als dit jaar.

up